День Соборності України 2017

У НВК № 14 відзначили День Соборності України

День Соборності України — національне свято, що відзначається щороку 22 січня. З цієї нагоди 20 січня 2017 року  в актовій залі НВК № 14 активістами Шкільного парламенту під керівництвом вчителя історії Кравець Людмили Віталіївни був проведений усний історичний журнал. Учні пригадали хронологію подій  I919р., коли  у Києвi на Софійській площi вiдбулося урочисте проголошення злуки УНР i ЗУНР; переглянули фрагменти документальних хронік; проаналізували значення факту об’єднання УНР та ЗУНР в єдину державу.

Для молодого покоління соборність не обмежується лише ідеєю збирання етнічних земель у рамках національної держави, а передбачає також духовне єднання всього населення країни незалежно від національності. Соборність — це забезпечення справжнього суверенітету і незалежності народу, міцний фундамент для побудови процвітаючої демократичної національної держави. Учні НВК № 14 розуміють, що здобутки попереднiх поколiнь продовжують своє життя в поколiннях прийдешнiх. Вони допомагають зберiгати  найсвятiше - справу боротьби за Українську державу.

Міністерство інформації Шкільного парламенту