Річниця бою під Крутами

Лінійка-реквієм до річниці бою під Крутами в НВК № 14

29 січня 1918 року в історії України з’явилась нова сторінка, щедро полита молодою кров’ю, назва якої – Крути!

30 січня 2017 року учні 9 класу НВК № 14 на чолі з класним керівником  Мащук Т. В. підготували і провели  загальношкільну лінійку-реквієм «Любіть Україну, як вірні сини».   Мета заходу – поглибити знання дітей про трагічні події 1918 року; сприяти формуванню національної самосвідомості школярів; виховувати почуття патріотизму,  непримиренність до насильства, повагу до людей, які загинули, захищаючи незалежність  нашої України.

Присутні перейнялися розповіддю про трагічні події того страшного січневого дня, адже й нині наші воїни віддають життя за Батьківщину. Учні НВК № 14 впевнені, що жодна крапля  української крові не пролита даремно ні у 1918 році, ні в наш час, бо Україна була і буде довіку – вільна, єдина, самостійна!

Міністерство інформації Шкільного парламенту