Ура! Подарунки дійшли

Сувеніри воїнам АТО від учнів НВК № 14 дійшли за призначенням!

Зимою  усі чекають дива та подарунків. Учні НВК № 14 напередодні новорічно-різдвяних свят готували гостинці нашим захисникам – воїнам АТО. Більше ста виробів -  патріотичних ялинкових прикрас, іграшок  - виготовили  вихованці  середніх і старших класів закладу під керівництвом учителя трудового навчання Гомона Олександра Адамовича,  а гуртківці підліткового клубу «Юність» дооформили роботи. Сувеніри передали на лінію розмежування в зону АТО через громадську організацію «Воїн світла» (волонтер Роман Мельник). Юні майстри дуже зраділи, коли дізналися, що їхні подарунки потрапили за призначенням і створили святковий настрій нашим бійцям. Діти сподіваються, що ці маленькі сувеніри стануть воякам талісманами.

Міністерство інформації Шкільного парламенту