математика в 5-б класі

На уроці математики в 5-Б класі учні разом з учителем Процюк Ольгою Миколаївною з’ясовували, як доповнити правильний дріб до одиниці. Панувала творча позитивна атмосфера. Метематична гра «Рух до Олімпу» занурила дітей в активну роботу. Вчитель дібрала цікаві пошукові завдання, застосовуючи принцип «від простого до складного». Вміло поставлені запитання спонукали учнів до самостійних висновків. Із власних узагальнень п’ятикласники «сплітали» канву правил з нової теми. Навіть зуміли влучно продовжити відомий вислів Цицерона: «Без знання дробів ніхто не може стверджувати, що знає математику». Ользі Миколаївні вдалося провести сучасний динамічний компетентнісно-діяльнісний урок, від якого і вчитель, і учні отримали задоволення.