Математика в 1-А класі

Першокласники разом з Горбатовською Людмилою Володимирівною продемонстрували на уроці математики уміння швидко включитися в діловий ритм. Вони вивчали нумерацію двоцифрових чисел від 11 до 15 та розв’язували задачі на зменшення числа на кілька одиниць. Учитель уміло застосувала діяльнісний та компетентнісний підходи. Мотивація діяльності проглядалась впродовж різних етапів уроку, що спонукало учнів до активних дій. Учителька толерантна, уміє ставити чіткі запитання та навчає юних школярів робити власні висновки. Особливу увагу Людмила Володимирівна приділяє коментуванню, тому учні зразково володіють математичною термінологією вже в першому класі. Практичне застосування правил стало запорукою успішної співпраці.