Міжнародний день рідної мови

У НВК № 14 відзначили Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2017 року в НВК № 14 відбулася святкова лінійка до 65-річниці Міжнародного дня рідної мови.

Учні 5-Б класу разом з класним керівником Кондрашовою Світланою Анатоліївною запросили учнів та вчителів закладу, щоб розповісти про історію виникнення свята й традиції відзначення його в Україні та світі. П’ятикласники виконали пісню «Рідна мова», процитували вислови відомих людей (письменників, мовознавців, філософів) про українську мову.

Корнійчук Дмитро звеселив усіх присутніх відомою гуморескою Павла Глазового «Кухлик» зі збірки «Продавці та покупці».

Долучилися до святкування учениці 10 класу Задорожна Іванна та Яцкевич Тетяна. У їхньому виконанні прозвучала пісня «Мова єднання».

Учні 8-го класу Чепіль Степан і Сидорук Володимир (дует «Dreams») пробудили національний дух вихованців і вчителів «Школи мрій», виконавши пісню «Ще не вмерла Україна…» (гімн  євромайдану «Подай руку Україні…»).

Найменші учасники святкової лінійки, учні початкових класів, подарували гарний настрій та створили атмосферу урочистості в закладі за допомогою барвистого танцю «Вишиваночки».

Усіх вітаємо з Міжнародним днем рідної мови, закликаємо любити українське слово, шанувати його, берегти, гордитися тим, що ми українці, а мова наша – українська!

Зі святом, любі друзі!

Міністерство інформації Шкільного парламенту