Мовознавча інтелект-вікторина в 2-их класах

Мовознавча інтелект-вікторина «Перлинки української мови»

для учнів 2-х класів

До Міжнародного дня рідної мови між паралеллю других класів НВК № 14 була проведена мовознавча інтелект-вікторина «Перлинки української мови». Гасло  вікторини  - «Моє ти диво калинове, кохана українська мово!» Учні спробували свої сили у  конкурсах   «Майстри слова», «Цікаві загадки», «Скоромовки»; іграх  «Назвіть потрібну цифру» та «Телеграми від казкових героїв».  Запропоновані завдання покликані розвивати творчі й комунікативні здібності, пошукові вміння та навички молодших школярів.

Організатори – класний керівник 2-А класу Сидорчук Людмила Валеріївна та 2-Б класу Хомко Зоряна Миколаївна – успішно реалізували мету заходу: плекати в дітей відчуття краси рідної мови; розвивати мовленнєві здібності, збагачувати словниковий запас другокласників; пояснити значення  мови в житті.

Учні переконалися, що мова — це безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і Батьківщину. Адже для людини рідна мова — це не тільки дорога спадщина, яка об'єднує в собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь. Це - наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.

Міністерство інформації Шкільного парламенту