Географія в 6 класі

Показовий урок з географії в 6 класі Мащук Тетяна Василівна провела 09.03.2017 на тему «Світовий океан та його частини».  Активізувати суб’єктивний досвід допомогла гра «Географічний крос», а повторити вивчений раніше матеріал про кругообіг води в природі – індивідуальні графічні завдання на картках. Уміло використаний вчителем метод асоціацій (шляхом демонстрації яскравих світлин) спонукав дітей самостійно визначити тему та цілі уроку.  Роздатковий матеріал – опорний конспект – направляв  учнів під час самостійного опрацювання нового матеріалу. Ситуацію успіху географ створила завдяки випереджувальним завданням. У групах школярі визначали моря кожного океану, презентували роботу біля дошки. Особливу увагу Тетяна Василівна акцентувала на формуванні картографічної грамотності й культури, розвитку геопросторового мислення прийомом «Знайди помилку картографа». Рефлексивний етап у вигляді прес-конференції підвищив рівень знань та життєвих компетенцій шестикласників. Усім захотілося на власні очі побачити океан.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Сорока І.А.