Вивчення стану навчання математики

Парад уроків математики відбувся 14 березня в початкових класах.

Касянчук Анна Ярославівна навчала  учнів 3-Б класу множенню і діленню розрядних чисел. Третьокласники  самостійно розгадали ребус, в якому вчитель уміло приховала тему уроку. До них завітала Сова, яка запропонувала ряд цікавих завдань та мотивувала школярів до активної діяльності впродовж заняття. Міжпредметні зв’язки з літературним читанням та природознавством допомогли підвищити рівень розвитку зв’язного мовлення дітей та успішно реалізувати момент з патріотичного виховання. З величезним азартом школярі розв’язували  приклади в ігровій формі: кожен ряд командним ланцюжком наввипередки. Чіткі та логічні запитання  вчителя спонукали третьокласників до розуміння вивченого та правильних  самостійних висновків.

34  3637   35

Вінічук Світлана Миколаївна знайомила учнів 1-Б класу з додаванням чисел частинами  з переходом через десяток. Велика кількість наочності, чіткі та зрозумілі висловлювання вчителя, оригінальне та яскраве застосування інформаційно-комунікаційних технологій, різноманітні ігрові форми діяльності та мотивація за допомогою героїв казки «Буратіно» закликали першокласників   до глибоких математичних міркувань.  Полегшила справу практична задача з використанням грошей. Уміло віддаючи вчителю здачу за віртуальну покупку, малі школярики засвоїли на практиці тему уроку.

38  39

45  46

Сидорчук Людмила Валеріївна покликала 2-А клас в захоплюючу подорож островами математики. Другокласники сміло відвідали острови: «Обчислювальний», «Еврика», «Прикладів», «Веселий привал», «Мис Задачний», «Логічний». Зустрічали нових друзів та, виконуючи завдання, вивчили таблицю ділення на сім. Впродовж подорожі проглядався зв'язок із  вивченим на попередніх уроках: учні користувались вже відомим матеріалом і робили самостійні висновки. Задача викликала труднощі, але правильно побудовані запитання вчителя дозволили успішно її розв’язати.  Діти висловили бажання продовжити математичну подорож на наступних уроках.

47  48

49  50