Рівненський буквар

Презентація «Рівненського букваря» Олени Медведєвої в НВК № 14

З якої книги розпочинається подорож у країну знань? Звичайно ж, із «Букваря»!  Хто не радів цій книзі, вперше переступивши поріг школи?  А якщо цей буквар не звичайний, а свій, рівненський,  то він стає особливим для кожного жителя міста. Саме тому вихід у світ «Рівненського букваря» Олени Медведєвої став гучною подією.

10 березня 2017 року колектив  «Школи мрій» відчинив двері гостям, що завітали на презентацію цього унікального видання.  Книга створена у формі абетки, кожна літера у ній  символізує   історичні, географічні, мистецькі  об’єкти Рівного, Рівненської області та етнографічні факти. Ілюстрації  створювали  вихованці Рівненської художньої школи та учні навчальних закладів. Виданий  «Рівненський буквар» за сприяння товариства «Просвіта».

На презентацію завітали усі, хто був причетний до виходу книги: Сичик Катерина Іванівна – голова Рівненської громадської організації «Міське об’єднання товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка», заступник начальника  рівненського управління освіти; Грекул Людмила Володимирівна – голова Рівненської громадської організації «Молода Просвіта», головний спеціаліст рівненського управління освіти; а також  юні ілюстратори. Авторка подарувала усім дітям книги з автографом, «Рівненський буквар» передали у бібліотеки шкіл міста. Школярі  віддячили Олені Медведєвій піснями, танцями, інсценізаціями.

Презентація в НВК № 14 вдалася не лише святковою, а й по-родинному душевною, адже автор книги – випускниця колишньої ЗОШ № 14. Педагогічний колектив закладу побажав письменниці вдалого здійснення подальших творчих задумів.

Міністерство інформації Шкільного парламенту