Гості з Польщі

Дружній візит польської делегації до НВК № 14

З 18 по 23 квітня НВК № 14 гостинно приймав делегацію з польського міста Радомсько у складі Адама Ялкевича, директора Комплексу електрично-електронних шкіл, вчитедя математики; Йоланти Возняк, заступника директора, вчителя біології;  Аґнешки Новіцкої, вчителя географії та Марека Амброзіка, фотографа. Цей дружній візит відбувся згідно Угоди про співробітництво  з Комплексом електрично-електронних шкіл (нагадаємо, що учні нашої школи вже двічі відвідували Польщу в рамках цієї угоди).

Педагоги НВК № 14 познайомили іноземних колег зі своєю роботою. Неабиякий інтерес викликала в гостей методика проведення уроків та педагогічної ради на тему «Сучасна самоосвітня діяльність педагога».  Активісти учнівського самоврядування потішили поляків великоднім концертом. Делегація відзначила потенціал закладу, високий рівень професіоналізму освітян та здібності учнів.

Шкільна родина організувала візитерам цікавий відпочинок: екскурсію до визначних пам’яток та музеїв міста, базальтових кар’єрів у Костопільському районі, відвідини театру, спортивні розваги.

Польським друзям дуже сподобалось Рівне, наостанок  вони подякували за щирість, гостинність, побажали всім миру та висловили надію на швидку наступну зустріч.

Дашкель І.Л. ,ЗДВР