День цивільного захисту, 2017

28 квітня у НВК №14 проведено День цивільного захисту, головним завданням якого було навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Розпочали педагоги з наради, де відкоригували план проведення Дня цивільного захисту. Учні мали змогу вдосконалити свої теоретичні знання про збереження  життя та здоров'я в умовах екстремальних ситуацій на лінійках: на першому уроці - 5-10 класи, на другому -  школярі 1-4 класів та дошкільнята. Використані відеоматеріали враховували вікові особливості вихованців, але були поєднані одною темою: «Алгоритм дій дитини у разі виникнення пожежі в приміщенні». Опрацювали особливості дій при пожежі в навчальному закладі та квартирі (коли дитина залишилась без нагляду дорослих). Ознайомились з будовою, принципом дії та видами вогнегасників. На практичному занятті учні 5-10 класів  виробляли уміння гасити пожежу за допомогою порошкового вогнегасника і надавати першу медичну допомогу потерпілому. Молодші школярі провели комбіновану естафету, а дошкільнята -  «Малі Олімпійські ігри».  На виховних годинах класні керівники організували практичну перевірку здатності дітей діяти за сигналами оповіщення, користуватися засобами індивідуального захисту. Закінчились заходи евакуацією учнів на подвір’я школи.

Практичні заняття пройшли чітко й скоординовано, працівники і учні закладу усвідомили потребу та важливість завдань цивільного захисту, адже кожен із нас має бути готовим до будь-яких непередбачуваних ситуацій, особливо – в такий неспокійний для країни час.

Міністерство інформації Шкільного парламенту