Світоч «Школи мрій» - 2017

Церемонія нагородження «Світоч Школи мрій» у НВК № 14

Весна у школі – пора підсумків. Щороку у травні шкільна родина НВК № 14 збирається, щоб відзначити найдостойніших учнів, які мали особливі досягнення в науці, мистецтві, спорті на урочистій церемонії «Світоч "Школи Мрій"». Педагогічному колективу є чим пишатися, адже цьогоріч вихованці  закладу здобували перемоги не лише на міському, обласному  рівні, але й на всеукраїнському. Серед нагороджених –  Чайковська Ярослава ( 2-Б клас),  Чепіль Марія, Будик Анастасія,  Ковальчук Анастасія (4-А клас), Камінська Надія (4-Б клас),  Дука Софія, Романовський Максим (5-А клас ),  Антосюк Віталій ( 5-Б клас), Вітрук Андрій (6 клас), Федоров Ілля (7 клас), Чепіль Степан, Сидорук Володимир, Сорока Михайло ( 8 клас), Симонюк Оксана, Панасюк Ірина ( 9 кас), Ягенич Любов, Скидан Ольга, Торинець Тетяна (10 клас),  команда учнів 3-6 класів з американського футболу та команда  орнітологів 6 класу.

У номінації «Гордість школи» за численні високі досягнення в науці та мистецтві перемогла учениця 10 класу Задорожна Іванна.

Школярі досягають висот лише у тісній співпраці з учителями. Тому подяку за педагогічний талант, невичерпну працьовитість, творче виконання обов’язків, уміле наставництво та здатність розпалити в учнів жагу до знань цьогоріч отримали такі вчителі:  Демчук Ю. М.,  Мельничук А.М., Демченко В.Ф., Кириченко Н.Я.,

Сорока  І. А., Демчук Т.Ф., МаліновськаН.П., Мащук Т.В., Сидорчук Л.Г., Кондрашова С.А., Кравець Л.В., Павелко Л.О., Петрук Г.Б., Мозоль В.Л.,     Булавська Н.В., Грицак С.В.

Директор закладу подякував батькам переможців за підтримку, розуміння та виховання дітей. Побажав батькам миру, сили та щастя родинам.

Хвилюючі моменти вручення відзнак чергувалися з яскравими концертними номерами. На завершення свята всі дружно виконували гімн школи з надією, що наступного року учні та вчителі закладу матимуть не меншу кількість звершень.

Адміністрація закладу відзначила високий рівень організації церемонії вручення «Світоч «Школи Мрій» - 2017», створений педагогом-організатором  Стельмах Т.О.

Міністерство інформації Шкільного парламенту