Концерт звіт кафедри мистецтв

Звіт-концерт кафедри мистецтв «Аліса в «Школі Мрій»»

Немає жодної людини, яка б не любила казок. Навіть ставши дорослими, кожен вірить у диво, чарівний світ. Щоденні клопоти  з часом приземлюють,  роблять життя буденним. Саме тому несподіваним приємним подарунком шкільній родині став звіт-концерт кафедри мистецтв «Аліса в «Школі Мрій»», що відбувся 23 травня. На святі учні закладу демонстрували  свої творчі здібності. Учасники хореографічного гурту «Унісон»  під керівництвом Смолярчук Оксани Євгенівни створили справжню танцювальну феєрію. Оригінальні виступи, яскраві костюми перенесли присутніх у магічний світ мистецтва. Вихованці гуртка «Вокальний спів» (керівник Певелко Людмила Олексіївна) насолодили глядачів чарівними мелодіями української пісні. Вчитель образотворчого мистецтва, трудового навчання та керівник гуртка «Мистецтво нашого народу» Булавська Надія Володимирівна створила виставку творчих робіт своїх вихованців. Вишивка, плетіння, аплікація, м’які іграшки, інші маленькі шедеври та сценічні декорації  подивували всіх неповторністю. До дійства долучилися і найменші – вихованці дошкільних груп разом із музичним керівником Кондратюк Оксаною Михайлівною. Вихователь дошкільної групи Захарук Надія Валеріївна та помічник вихователя Жук Оксана Миколаївна майстерно зіграли ролі Аліси та Чеширського кота. Свято стало для глядачів справжньою казкою, тому вони дякували артистам бурхливими оваціями.

Міністерство інформації Шкільного парламенту