Випускний бал у 4-А класі

Прощання 4-А класу з початковою школою

Початкова школа – золота пора дитинства, що минає дуже швидко. Здається, ще мить тому маленькі першокласники несміло зайшли до класу, познайомились із першою вчителькою, прочитали перші слова у Букварику, вивели першу літеру в прописі. І так раптово вони – учні четвертого класу –  у вишуканому вбранні, з елегантними зачісками, озброєні потрібними знаннями та навичками, певним життєвим досвідом стоять на порозі п’ятого класу. 25 червня вчитель Демчук Тетяна Феодосіївна виряджала своїх вже таких рідних дітей – 4-А клас –  до середньої школи. Квіти, пісні, проникливі вірші і, звичайно ж, прощальний вальс злились у надію на прекрасне майбутнє маленьких випускників. Батьки й вчителі  не приховували сліз гордості за таких дорослих, розумних і творчих дітей. А смуток минає, бо невдовзі  учнів зустрінуть нові наставники, їх чекають нові предмети, нові враження, нові успіхи.