Екскурсія визначними пам’ятками Поділля

Дуже цікавими і змістовними видалися вихідні 20-21 травня для учнів 5-10 класів НВК № 14 м. Рівного, адже для них Мащук Тетяна Василівна, вчитель географії, організувала пізнавальну екскурсію за маршрутом  Рівне — Бакота — Кам’янець - Подільський — Хотин — Кривче. Діти, а також супроводжуючі  батьки та вчителі мали змогу ознайомитися з історією, природними особливостями українського Поділля, зокрема затопленим населеним пунктом Бакотою — колишньою столицею давньоруського Пониззя,  скельно-печерним монастирем та мальовничими каньйонами Дністра.

Не менш пізнавальною була екскурсія  Старим містом у Камянці - Подільському: прогулянка фортецею, милування краєвидами річки Смотрич.  А зранку всі дружно спостерігали за польотом повітряних куль, адже саме в ці дні у місті проходив фестиваль повітроплавання.

Наступна зупинка — Хотин, фортеця над Дністром: екскурс в минуле і фото на згадку. Дітей найбільше вразила камера із знаряддями тортур.

А далі  Тернопільщина:  Кривченські печери, зокрема   печера Кришталева, довжина ходів якої сягає 2800м. Подорожуючі  пройшли маршрут, не помічаючи втоми , зачаровані майже фантастичним печерним світом.

Як дивно все створила природа!  Яка ж ти прекрасна, Земле наша! А    найкращі  —  мальовничі куточки України, місця, оповиті легендами!

Міністерство інформації Шкільного парламенту

m3