Випускний вечір для 9 класу

Урочисте вручення свідоцтв про середню освіту дев’ятикласникам

12 червня, сонячного літнього дня, актова зала НВК№ 14 знову наповнилась усміхненими відвідувачами та квітами. На сцені з’явились вишукано вдягнені радісні дев’ятикласники: у них свято – урочисте вручення свідоцтв про середню освіту. Після напруженої роботи, вдало складених екзаменів державної підсумкової атестації нарешті можна полегшено зітхнути й повеселитися.  Учні разом із класним керівником Мащук Тетяною Василівною вирушили в уявну подорож поїздом. Повернувшись в дитинство, пригадали, якими були у молодших класах, погралися, побешкетували. Подякували усім, хто впродовж дев’яти років допомагав їм дорослішати. Поділилися своїми надіями, вирушивши на станцію мрій. На урочистість до дітей завітали  рідні, вчителі, друзі. Шкільна родина привітала учнів з  успішним  закінченням дев’ятого класу, здобуттям першого документу про освіту і чекає їх у вересні на порозі закладу, оскільки майже всі дев’ятикласники вирішили продовжити навчання в НВК № 14.

Міністерство інформації Шкільного парламенту