Перший урок у 6-А класі

Першого вересня  класний керівник  6-А класу Кириченко Наталія Ярославівна організувала виховну годину у формі круглого стола на тему: «Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе». Учні довідалися, коли відзначається День Європи в Україні, про історію створення Євросоюзу, його символи. Шестикласники  були активними під час заочної екскурсії країнами Європи, знали назви країн Євросоюзу, пригадали, чим відомі ці держави. Діти з гордістю називали події, особистості та речі, якими славиться Україна у світі. Учні пройнялися ідеєю інтеграції України в Європу і вирішили активізувати своє спілкування з ровесниками з інших європейських країн з метою розширення свого світогляду та популяризації нашої держави.

Міністерство інформації Шкільного парламенту