Олімпійський тиждень, 2017

Олімпійський тиждень у НВК № 14

Народна мудрість каже: «Рухайся більше – проживеш довше». Саме під таким гаслом в НВК №14 розпочався 11 вересня 2017 року Олімпійський тиждень, який непомітно перетворився в Олімпійський місяць.

Вчителі фізичної культури Шанюк Іван Анатолійович та Грицак Сергій Володимирович організували проведення різноманітних спортивних заходів. На загальношкільній лінійці, якою розпочався Олімпійський тиждень, Шанюк І.А. ознайомив учнів з історією Олімпійського руху в Україні; оприлюднив результати анкетування учнів закладу щодо улюбленого виду спорту. В подальші дні для дітей проводились практичні заняття з різноманітних спортивних дисциплін, організовувались  змагання між паралелями класів. Дошкільнята та наймолодші учні закладу під наглядом вихователів та вчителів  на заняттях з фізкультури робили усе необхідне, щоб здобути свої власні маленькі рекорди.

А родзинкою місячника «Здорова дитина – багата країна» стала презентація й популяризація модного нині масового руху «Streetworkout» (вуличне тренування). Результат не забарився:  більшість дітей тренується щодня, аби бути здоровими та фізично розвиненими.

Міністерство інформації Шкільного парламенту.