На шляху до створення Нової початкової української школи

18 жовтня 2017 року в місті Рівному відбувся науково-практичний семінар для працівників методичних служб області, які відповідають за початкове навчання з теми «Початкова освіта Нової української школи: практика змін».  Учасники семінару мали змогу відвідати три навчальні заклади м. Рівного: загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 18, яка розпочала пілотування нового Державного стандарту початкової загальної освіти, гімназію "Гармонія" та НВК №14.  Директор НВК № 14 Демчук Юрій Михайлович разом із заступником директора Сорокою Іриною Анатоліївною презентували роботу навчального закладу за темою: «Синергія освітньо-виховного простору «Школи Мрій». За круглим столом було висвітлено особливості підготовки педагогів до роботи в умовах формування інноваційного освітнього середовища. Час пролетів непомітно, семінар завершився. Проте дискусії точаться навколо багатьох питань, які стосуються принципово нових підходів до організації системи освіти. Тож сподіваємося, що зустріч освітян-однодумців стане ще одним кроком на шляху до створення Нової української школи.

Адміністрація  дякує колективу закладу за допомогу в створенні комфортних умов для проведення семінару.

Адміністрація.