Історичний екскурс в 11 класі

27.10. 2017 р. учні 11 класу разом з учителем Кравець Людмилою Віталіївною здійснили незабутній екскурс сторінками історії України. Одинадцятикласники «дослідили» культурне життя в країні другої  половини 1940-х –початку 1950-х рр. Обговорення віршованого епіграфа  до уроку надихнуло учнів на результативну й цікаву роботу. Старшокласники продемонстрували вміння  самостійно працювати з текстами історичних джерел, обговорювати й аналізувати історичний матеріал, цитувати, узагальнювати, робити висновки.  Окрім цього, учні мали змогу самостійно попрацювати з  навчальними тестами у формі ЗНО, захистити свої варіанти відповідей, прокоментувати  думки однокласників. Урок був насиченим, продуктивним і цікавим.

ЗДВР Дашкель І.Л.