Попередній тижденьПопередній тиждень2069

Вдалий старт в 1-В класі

21.09.2017 р. на урок природознавства у 1-В клас зазирнуло сонце, та не лише воно принесло радість учням. Із хорошим настроєм, відкритістю, щирістю почуттів розпочала свій урок молодий педагог, яка нещодавно сама була ученицею, а сьогодні впевнено крокує коридорами рідної школи як вчитель початкової ланки. Яковлєва Анна Анатоліївна разом зі своїми учнями досліджувала «Умови, необхідні для життя». Діти відгадували загадки від мудрої тітоньки Сови,  грали в гру «Корисне і некорисне», допомагали казковим героям працювати з підручником. Демонстрували обізнаність з правилами роботи на уроці. Вчитель вдало використовувала похвалу, вміло керувала інтонацією та мотивувала першокласників до роботи. У класі панувала дружня, тепла атмосфера, сповнена новими цікавими знаннями. Вдалого старту, Анно Анатоліївно!

ЗДНВР Сорока І.А.