В НВК № 14 звучали найкращі слова

9 листопада 2017 року  в НВК № 14 звучали лише наймелодійніші, найщиріші слова, адже шкільна родина долучилася до відзначення Дня української писемності та мови. Наймолодші школярі (1-5 класи) презентували мистецькі проекти  на вернісажі «Найкраще слово». Учні середньої та старшої ланки писали тематичні диктанти, змагалися в інтелектуальних філологічних іграх, досліджували глибини рідної мови. А учні 5-А класу разом з класним керівником Булавською Надією Володимирівною організували агітаційну акцію «Мова – душа народу»: діти власноруч виготовили листівки з нагоди свята й дарували їх своїм молодшим друзям та батькам. П’ятикласники закликали усіх берегти, шанувати та плекати рідну українську мову.

Міністерство інформації Шкільного парламенту