Фестиваль "Співуча родина- 2017"

Друзі! Поспішаю поділитися враженнями від ІV фестивалю «Співуча родина», проведеного нами 1 грудня 2017 року. Цьогоріч його учасниками стали більше десяти родин, хоч наважитися вийти на сцену, щоб підтримати власну дитину - нелегке завдання. Я щаслива, що  ідея, яка виникла  й була реалізована мною  кілька років тому, сьогодні виглядає настільки яскраво.  Фестиваль вартий праці, емоцій, почуттів, недоспаних ночей. Моє серце сповнюють почуття гордості й радості, бо наша школа стала місцем, де зустрічаються щасливі, талановиті, співучі родини. Щиро вірю, що колись наш шкільний фестиваль переросте у Всеукраїнський!

      Дякуємо директору МПК "Текстильник" Чугуєвцю Анатолію за сприяння в проведенні нашого свята, Бобрику Миколі - фіналісту "Голосу країни" на "1+1"- за феєричне відкриття фестивалю, зразковому хору "R&B" МПК "Тектстильник" за участь у заході , а також творчій команді НВК14: Демчуку Юрію Михайловичу, Стельмах Татяні, Матвійчук Ользі, Булавській Надії, Павелко Людмилі. Вдячна всім своїм  творчим колегам, друзям, однодумцям.

Особлива подяка тим, хто вже не вперше виступає на нашій сцені: родинам Однольків, Пишнюків, Чепілів, Колинюків та багатьом іншим, адже це означає, що нашу ідею поділяють і підтримують.

Алембіта Г.С.

 

Розроблено Римар Віктор Олексійович.