Чергова перемога у «Пташиному ярмарку»!

15 листопада 2017 року на базі Рівненського міського Палацу дітей та молоді проходила щорічна міська гра - змагання «Пташиний ярмарок», мета якої - виховання  ціннісного ставлення до природи, охорона та збереження орнітофауни.

Представниками нашого закладу стала команда  учнів 6-Б класу: Мазурець Світлана, Антосюк Віталій, Федоров Олександр на чолі з вчителем біології Мозоль Валентиною Леонідівною. Учням були запропоновані різноманітні цікаві завдання: впізнати птаха на фотографії, визначити зимуючих та перелітних пернатих, скласти раціон харчування кожного виду, відгадати кросворд. Незважаючи на складність завдань, шестикласники вміло впорались із ними і посіли ІІІ місце. Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів!

Міністерство інформації Шкільного парламенту