Розпочато естафету уроків для батьків

29 листопада класний керівник Маліновська Н.П. та учні 1-Б класу, які працюють за проектом "Інтелект Україна",  запросили на урок математики батьків. Гості мали можливість спостерігати, як першокласники уміло розрізняли число та цифру, вивчили алгоритм написання цифри 9. Першокласники разом з Поспішайком здійснили подорож на планету Нептун, пригадавши таблиці додавання та віднімання числа 9, побували на карнавалі, де вправнорозгадували, які числа «заховалися за масками». Вчитель спонукала учнів робити самостійні висновки, узагальнювати вивчене. Маленькі математики вразили батьків рівнем знань, умінням розв’язувати задачі та розрізняти геометричні фігури . Кульмінацією уроку стали «Великі перегони», під час яких учні перевірили свої знання. Після похвали батьків очі дітей засяяли радістю та гордістю.

ЗДНВР Сорока І.А.