1-б клас дивує своїх батьків

30 листопада учні 1-Б класу (які працюють за проектом "Інтелект Україна") разом з класним керівником Маліновською Наталією Петрівною продовжили  естафету батьківських уроків. На заняття з предмету «Людина і світ» завітало ще більше родичів, ніж на урок математики. Присутні подорожували океанами та дізнались про походження назв Тихого та Атлантичного океанів. Учні віртуозно орієнтувалися не лише на карті півкуль, показуючи розташування океанів та материків, а й на карті Європи:знаходили і називали нашу Батьківщину та її сусідів. Прикрасою уроку стали фізкультхвилинки у супроводі пісень «Про Центаврика» та «Вчать у школі». Такі вправи передбачають не лише відпочинок під час уроку, а й повторення навчального матеріалу в ігровій формі. Наталії Петрівні вдалося побудувати урок так, щоб складний матеріал став цікавим та доступним. Вона з першого дня у школі вчить першокласників долати труднощі, вважаючи їх  сходинками  до успіху. А щира вдячність батьків стала найкращою оцінкою її  роботи.

ЗДНВР Сорока І.А.