Тиждень права в НВК № 14

З 5 грудня по 8 грудня в НВК №14 м. Рівного вчителем історії та правознавства Кравець Л. В. було проведено Всеукраїнський тиждень права. Розпочався він 4 грудня  уроком-лекцією «Права людини» для учнів 5-11 класів. 6 грудня була організована зустріч з представниками поліції Зозулею Віктором, Бояківською Іванною, які провели бесіду з профілактики правопорушень для учнів 5- 6класів та лекцію « Підліток та протиправна поведінка: Наші права закінчуються там, де починаються права іншої людини…» для учнів  7-11  класів. Правознавчий квест «Феміда» для учнів 9-11 класів, проведений 7 грудня, спонукав дітей пригадати вивчене на уроках правознавства, найплідніше попрацювали десятикласники і здобули перемогу. Серед учнів 5- 6 класів було проведено конкурс малюнка на тему «Я маю право…».

Вчитель правознаства відзначила серед підлітків, які долучилися до правового тижня, найактивніших - Булавську Н., Адаха М., Хатунцеву О., Булавін Н., Костюкович Т., Узлій Д., Симонюк О.

Заходи, проведені до Тижня права, знайшли відгук у серцях і свідомості учнів закладу.

Міністерство інформації Шкільного парламенту