1-А клас хизується своїми досягненнями

7 грудня  учні 1-А класу, що навчаються за проектом «Інтелект Україна», запросили своїх найрідніших людей в цікаву мандрівку до країни знаньна урок “Читання”.  Разом зі своїм учителем Демчук Тетяною Феодосіївною юні читайлики подорожували веселим містом Алфавіт. Пригоди були неабиякі: шукали літеру-втікачку, засвічували віконечка у літер-сусідів, майстерно виконували пісеньку про алфавіт.  Учні продовжили знайомство з чарівним світом української народної казки, вразили батьків знаннями про поняття «сюжет». Виконували цікаві вправи для формування швидкості читання “Черепаха та Сорока”, “Повітряні кульки”. Після опрацювання казки діти апробовували  професію звукорежисера, озвучуючи мультфільм.

Закінчився урок-подорож веселою піснею про казочку. Приємно вражені батьки щиро дякували вчителю та учням за плідну роботу.

ЗДНВР Сорока І.А.