Web-квест для педагогів-організаторів міста в НВК № 14

«Без ідеї не може бути нічого великого!

Без великого не може бути нічого прекрасного!»

Гюстав Флобер

«Треба мати в голові безліч найрізноманітніших ідей,

щоб народити одну хорошу.»

Михаїл Себастіан

7 лютого 2018 року колектив НВК № 14 та методист з виховної роботи КУ «РММК» Будько Наталія Святославівна запросили вчителів міста на цікавий захід  у формі web-квесту «Канва практики педагога-організатора».

У сучасному освітньому закладі завдання  педагога-організатора  – налагодити дієве партнерство учнів, вчителів, батьків, громадських організацій та мешканців міста. Ідеями успішної  комунікації та влаштування корисних творчих справ  ділилися вчителі «Школи мрій». Директор Демчук Юрій Михайлович познайомив гостей з історією закладу та спонукав їх до активної роботи. Запрошені об’єдналися в групи, кожна з яких успішно виконала чотири завдання, розміщені на сайті НВК № 14.

Педагог-організатор  Стельмах Тетяна Олександрівна провела практичне заняття «Медіаперерва як засіб популяризації УС». Вона поділилася досвідом створення відеоперерв  і використання їх для організації цікавого й інформативного дозвілля учнів, запропонувала колегам  виготовити власний медіапродукт, мета якого – реклама роботи органу учнівського самоврядування.

Оскільки саме педагоги-організатори опікуються проведенням волонтерських та громадських акцій, віднайти нові ідеї із виготовлення листівок, агіток, плакатів тощо був покликаний майстер-клас «Поскард мейкер»  вчителя образотворчого мистецтва та трудового навчання Булавської Надії Володимирівни. Тут запрошені власноруч створювали патріотичні листівки.

Як успішно організувати вибори лідера учнівського самоврядування,  радила ЗДВР Дашкель Іванна Леонідівна під час тренінгу-практикуму «Виборчі лайфхаки». Учасники квесту обговорювали «сценарії» приходу до влади активістів УС,  практикувалися в складанні  успішної передвиборчої програми.

Хореограф НВК №14 Матвійчук Ольга Анатоліївна розповіла педагогам-організаторам про мету проведення раптівок, ознайомила з планом підготовки до них, а ще запросила їх стати мобберами  в art-мобі «Ми зможемо все».

Допомагали квестівцям чітко й швидко виконувати завдання куратори груп: ЗДНВР Сорока Ірина Анатоліївна, вчителі початкових класів Горбатовська Людмила Володимирівна, Маліновська Наталія Петрівна, вчитель англійської мови Сидорчук Любов Георгіївна.

Пройшовши усі етапи web-квесту, педагоги- організатори зустрілися в актовій залі, де з отриманих «трофеїв»-пазлів складали канву своєї практики, ділилися здобутим досвідом, обговорювали ідеї. Сучасний креативний методичний web-квест спонукав освітян погодитися зі словами Й. В. Гете: «Ніхто не знає своїх сил, поки їх не спробує».

ЗДВР НВК № 14  Дашкель І.Л.