День цивільного захисту, 2018

День ЦЗ в НВК № 14: «Знати, щоб вижити»!

Людина ніколи не знає, звідки чекати біди. Інколи є лише кілька хвилин, щоб зберегти здоров’я чи навіть урятувати життя. Правильно скористатися цим часом можемо, якщо не будемо панікувати та діятимемо швидко й рішуче.

Саме тому в НВК № 14 щорічно проводять Дні цивільного захисту. 26.04.2018 року педагогічний, учнівський та дошкільний колективи тренувалися діяти в ситуації небезпеки.

На тематичних лінійках діти дізнавалися про причини й наслідки надзвичайних ситуацій. Повторювали алгоритм дій після сигналів «Увага всім!» та «Евакуація». На виховних годинах класні керівники нагадали учням правила безпечної поведінки.

На практичному занятті «Евакуація під час пожежі» колектив закладу показав хороший результат: за п’ять хвилин 420 учнів та вихованців були виведені з приміщення.

Ще в цей день школярі завзято змагалися у квесті «Небезпечні ситуації». Їм було запропоновано виконати дев’ять завдань на логіку, вправність, швидкість. Діти гасили пожежу, одягали протигази, розгадували ребуси, кросворди і загадки, створювали їх самі, а також вчилися користуватися азбукою Морзе.

До заходів Дня ЦЗ долучилися працівники Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Рівненській області. Рятувальники приїхали до школи на сучасній пожежній машині, розповіли про принцип її дії, продемонстрували, як вона працює, а ще поділилися професійними секретами пожежників.

Дошкільнята теж взяли активну участь у заходах: вчили правила пожежної безпеки, переглядали мультик «Уроки безпеки мудрої тітоньки Сови», змагалися у спортивній естафеті «Спритні пожежники».

День був насичений, цікавий, пізнавальний, проте учні й вихованці закладу серйозно поставилися до виконання запропонованих завдань,адже усі розуміють, що здобуті навички можуть колись допомогти зберегти здоров’я та життя.

 

 Міністерство інформації Шкільного парламенту

Розроблено Римар Віктор Олексійович.