Свято "Прощавай Букварику" в 1-В класі

25 квітня учні 1–В класу разом із Яковлєвою Анною Анатоліївною запросили гостей на урочисте «Свято Букварика». Вони з нетерпінням чекали цього дня та старанно готувалися до нього, щоб продемонструвати свої перші досягнення. Сміливо та граціозно першокласники з’явилися на святковій сцені, де їх радо привітали оплесками батьки, бабусі та дідусі. Прощаючись зі своїм першим підручником – Букварем, діти декламували вірші, розгадували загадки, співали, танцювали. На свято завітали гості: Читанка, Рідна мова, Буратіно і, звичайно, Букварик, які мотивували юних школярів досягати ще вищих результатів у навчанні. Маленькі артисти здивували публіку своїми стараннями та отримали масу задоволення. Їхні очі випромінювали радість, а на обличчях сяяли посмішки. За допомогу в подоланні труднощів у навчанні діти заспівали своїм батькам пісню «Родина». Присутні пишалися успіхами своїх першокласників, які зовсім нещодавно були малятами із дитячого садка і приготували їм сюрприз - торт. Анна Анатоліївна відзначила кожного учня медалями та дипломами про закінчення першого класу, подякувала батькам за підтримку і побажала здоров’я, теплих родинних стосунків та цікавої подорожі країною Мудрості. Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався.

ЗДВР Дашкель І.Л.