Свято випуску дев'ятикласників, 2018

12 червня в   НВК № 14 лунала приємна музика, актовий зал був переповнений схвильованими батьками, вчителями, бо відбувалося свято. Тридцятьом дев’ятикласникам вручили перший документ про освіту – свідоцтво про закінчення базової загальної середньої школи. Тепер випускники стали на порозі юності, бо дитинство закінчилось. Шкільна родина разом із учнями пригадувала найкращі моменти, пережиті за дев’ять попередніх років. Гарно вбрані, трохи збентежені, але вже такі дорослі діти щиро говорили слова вдячності вчителям та батькам, співали пісні, дарували квіти і трішки сумні посмішки. Дехто з них не повернеться восени до школи, бо обере іншу дорогу, але заклад завжди чекатиме на зустріч зі своїми добрими, розумними, кмітливими і креативними учнями.

Міністерство інформації Шкільного парламенту.