Випуск "Школи Мрій", 2018

Дощ, який 23 червня увесь день умивав Басів Кут, не завадив учителям, батькам, рідним та знайомим порадіти за своїх цьогорічних випускників. На сцені стояли змужнілі юнаки, розквітлі красуні-дівчата, вони прощалися із школою. Серед них – Задорожна Іванна – багаторазова переможниця конкурсів, олімпіад обласного і всеукраїнського рівнів, стипендіат міського голови, президент Шкільного парламенту, срібна медалістка.

Директор Демчук Юрій Михайлович, вчителі, батьки вітали винуватців свята, давали їм настанови на подальше життя. Лунали дзвінкі пісні, приємні слова, мерехтіли світлини з кадрами шкільного життя, пахли квіти, але в усіх бриніли сльози на очах.

Школа не забуде своїх невгамовних, веселих, щирих хлопців і дівчат. Творчі, креативні, цілеспрямовані випускники 2018 року обов’язково здійснять усі мрії. Педагоги та батьки бажають їм віри у свої сили, високих злетів, якнайкращої долі.

А дощ… дощ ішов на щастя!

Міністерство інформації Шкільного парламенту