Весна іде – комахи оживають!

Не знаємо, як хто, а вихованці групи подовженого дня 1-х класів до зустрічі весни готові! Недарма ж вони демонстрували свої знання та вміння з ентомології! Ви подивовані? Все розпочалося з того, що під час показового розвивального заняття ГПД 21 лютого 2019 першокласники   отримали дивну бандероль від невідомого адресанта, який запропонував пограти в цікаву гру. Вихованці не лише одразу відгадали, що таємничий дописувач – сама Весна, а й потішили гостей активністю, уважністю, умінням працювати в команді, допитливістю. Діти, об’єднавшись у групи, досліджували зображення комах з допомогою лупи, розгадували загадки, в осередку читача самостійно отримували нову інформацію про представників однієї з найчисельніших груп живих організмів на нашій планеті, відшукували невідомі поняття, щоб розмістити їх на стіні слів. Вразила учнів розповідь вихователя про найцікавіші факти з життя кузьок. За влучні відповіді та правильно виконані завдання школярі отримували паперові квіти, з яких пізніше створили квіткову галявину. Креативність і малярські вміння продемонстрували, працюючи в мистецькому осередку: розфарбовували гіпсові фігурки комах, яких поселили на барвистій квітковій галявині.

Гості зазначили, що Чайковська Оксана Миколаївна - справжній вихователь нової української школи.

Весняно, творчо, весело, динамічно – так можна охарактеризувати це миле комашине заняття.

ЗДВР Дашкель І.Л.