Відзначили День пам’яті та примирення

Минає 74 річниця з дня закінчення Другої світової війни. На жаль, люди не можуть повернути час назад і попередити цю жахливу бійню. Але ми маємо поминати загиблих і знати, якою є ціна життя. Час зрозуміти, до чого приводять непорозуміння, конфлікти, потурання нездоровим амбіціям політиків.

Учні НВК № 14 вдячні усім героям тієї визвольної для України війни, саме тому разом із вчителем історії Кравець Людмилою Віталіївною долучилися до відзначення Дня пам’яті та примирення. Старшокласники поширювали серед батьків та вчителів буклети, покликані примирити українців, що бачать історію з різних позицій. На відеоперервах усі могли переглянути кінохроніки часів війни та агітаційні відеоролики. Небайдужі долучилися до створення Карти бажань: кожен мав можливість написати своє побажання миру всій світовій спільноті на власноруч створених символічних маках.

Пам’ятаймо про загиблих, живімо за людськими і Божими законами, щоб ніколи більше не допустити страхіття під назвою світова війна.

Інформаційний центр учнівського самоврядування