Учимо правила безпеки в інтернеті

Сьогодні ви, мабуть, не знайдете школяра, який би не користувався ґаджетами, а мережа «Інтернет» для багатьох є необхідністю. Разом із тим дуже гостро постало питання безпеки в інтернеті. Стрімке втручання дистанційних форм навчання і роботи в наше життя змушує розуміти масштаби небезпеки, пов'язаної з особистими даними, важливою інформацією та інтернет-шахраями, що можуть створити проблеми.

Саме тому дуже важливе вміння критично застосовувати інформаційно-комунікаційні технології для створення, пошуку, обробки, обміну інформацією в публічному просторі та приватному спілкуванні.

Сьогодні, 9 лютого, в День безпеки в інтернеті, варто поговорити про це з дітьми.

Медіавідділ УО «Нові лідери» підготував матеріали і оформив інформаційний стенд з правилами безпечної поведінки в світовій павутині для менш умілих користувачів.

Активісти учнівського самоврядування разом із педагогом-організатором Тетяною Олександрівною Стельмах нагадують, що виконання простих правил – запорука безпеки в мережі. Будьте обачними! Усе у ваших руках!

PR-центр УО «Нові лідери»