Молодші школярі стають супергероями

У НВК 14 стартує програма "Супергерої FAST".

Інсульт - реальна загроза для кожного з нас. Ця хвороба посідає 2-е місце у переліку найбільших ризиків смерті і є провідною причиною інвалідності в Україні. Це захворювання може спричинити параліч кінцівок, втрату зору, порушення ходи, мови та психічних функцій. Окрім того, інсульт різко збільшує ризик розвитку деменції. Особливу тривогу викликає зростання частоти інсульту серед людей працездатного віку: близько третини його випадків виникає у віці до 60 років, і лише невелика частка з тих, хто пережив інсульт, повертається до роботи.

У квітні 2021 року учні 2-а, 3-а, 3-б та 4-б класів нашого закладу долучилися до програми "Супергерої FAST", Мета цієї програми - комплексно навчити дітей піклуватися про здоров'я дідусів та бабусь, мотивувати їх практикувати здоровий спосіб життя. Більш детально дізнатися про цю програму можна, переглянувши відео за посиланням.

Стати супергероєм просто! Допоможемо лікарям у боротьбі з інсультом!

Наталія Маліновська, ЗДНВР.