Десятий день, 2019

News from ''Rainbow ''

The second week was full of various activities and contests.  Outdoor games are still our favorite time spending.  But we also participated in Sumner Battles.  We worked hard and that's why were rewarded for the first place in Brain battle and third place in Song battle contest.  And Pizza Day was a perfect way to relax after a busy week.

Восьмий день, 2019

День театру розпочався надзвичайно радісно – вихованці табору були нагороджені грамотою за ІІ місце у міському конкурсі малюнків «Ми діти України».

Святкували у музично-драматичному театрі, переглядаючи виставу «Коза-дереза». Повертатися не поспішали: відвідали парк, де гралися, відпочивали, сміялися, насолоджувалися спілкуванням та свіжим повітрям.

Шостий день, 2019

Англійський день у таборі – це, звичайно ж круто, але табірці вирішили розширити межі і вирушити у міжпланетну подорож. В нагоді став віртуальний планетарій. Дивувалися, мріяли, планували майбутні справжні міжзоряні мандрівки! Трохи подумали – і вирішили, що сумуватимуть за товаришами, вихователями, тому створили поштову скриньку побажань та вітань, щоб висловити усе, що на серці.

А тим часом футбольна збірна захищає честь табору не гірше англійських футболістів, змагання тривають, друзі підтримують спортсменів, сподіваючись на перемогу.

Сьомий день, 2019

І-фони, смартфони, комп’ютери – геть! Табірці досліджували світ прогресу власними руками, адже сьогодні – День робототехніки! Ви думаєте, що техніка цікава лише хлопцям? Помиляєтеся! Усі гуртом наввипередки апробовували незвичні моделі роботів: тут були механічні гуманоїди, собаки, динозаври, трансформери! З кожним із них можна було погратися, протестувати. Діти дізналися багато нового й цікавого про застосування роботів у буденному житті!

А щоб знати ще більше, «Месники» завітали на літню читальню до місцевої бібліотеки.

П’ятий день, 2019

Звичайно, у таборі чимало розваг для дітей. Але подорож кудись – це завжди яскраві емоції. Сьогодні DAYZOO. Сонячний настрій, яскраві емоції та позитивні враження отримали діти від «спілкування» з тваринами, а також збагатили свої знання інформацією про життя до цього невідомих їм мешканців Рівненського зоопарку.

News from ''Rainbow ''

This summer English team is changing the news format. Every Friday wait for our weekly news. We are going to show the most interesting moments of campers' life.
The first week for rainbow team was full of fun and exciting activities. We used colourful palms to tell about ourselves,  our hobbies and interests.  It was very interesting way to get to know each other better.
Then we started working on project Festivals in Great Britain and Ukraine.  Campers also played outdoor games, brain games, drew favorite cartoon characters and represented them. It wasn't easy, but really a great fun.
Do you know how talented Rainbow campers? The Day of Music was really unforgettable.  Watch out video and enjoy the music concert from Rainbow team.