День п'ятий. ДЕНЬ PARTY, 2021

Сьогодні, 11 червня, наші таборята влаштували справжню дискотеку. Музика була настільки запальною, що на свято завітали здоровенний білий ведмідь та величезна панда. Якби не дощ, діти б танцювали аж до вечора. Тим часом найстарші вихованці взяли участь у змаганнях до Олімпійського дня, що проходили під егідою Національного олімпійського комітету України.
Пізніше, смачно пообідавши, організували еко-гру "Сортуємо сміття граючись". Ця гра була не лише цікавою, але й корисною, адже учні НВК№14 дбають про довкілля, хочуть бачити своє місто чистим.
Закінчився перший тиждень табірної зміни,  але попереду ще стільки цікавого!
News from "Crayons"
We had a great day full of adventures and positive emotions.  "Crayons" were happy to take part in the Olympic Day which was organised in our park. And the highlight of the day was a disco party. It was so cool to dance with beautiful fairies and take photos with huge polar bear.

День четвертий. ДЕНЬ ТЕАТРУ, 2021

Сьогодні, 10 червня, наші таборята долучилися до прекрасного: відвідали  Рівненський музично-драматичний театр. Вистава - "Білосніжка та семеро гномів" - дітям дуже сподобалась, вони прониклися нею, співпереживали героям. Після відвідин театру трішки погуляли на свіжому повітрі. Смачно пообідавши, таборята працювали в студіях: образотворчого мистецтва, естрадної пісні, акторського мистецтва - яка кому до вподоби. Не зважаючи на дощ і втому від далекої мандрівки до театру, таборята відчували себе задоволеними життям.

News from "Crayons"

Today we had a " Theatre Day"! We visited our local Drama Theatre. Play " Snow White and the seven Dwarfs" was exciting! After that we discussed characters and played outdoor games.

День другий. ДЕНЬ ПРИГОД, 2021

Сьогодні, 8 червня,  після активної ранкової зарядки наші таборята поринули в світ природи у МОБІЛЬНОМУ ПЛАНЕТАРІЇ . Чого вони лише не пережили! Зустрілися з динозаврами; занурилися на океанічне дно, щоб подивуватися різноманіттю глибоководних мешканців; затамовували подих на віртуальних американських гірках! Потім трішки перепочили і пішли гратися в ігри, які кому були до вподоби. Загалом провели свій час радісно!

News from "Crayons"

Today we 've started a DINO-WEEK. We coloured different types of dinosaurs and made DINO-PARK. To make a puzzle we had to do some sums. We watched a video about prehistoric times. The day was funand full of adventures.

День третій. ДЕНЬ ДРУЗІВ, 2021

Добряче розігрівшись на ранковій зарядці, таборята сьогодні, 9 червня,  об'єдналися в групи з друзями, щоб порозважатися. "Мафія" - слово не дуже приємне, але якщо це гра - то гратися в неї цікаво й корисно. Діти на кілька годин стали справжніми детективами, розвивали здібності та навички, необхідні для ефективної взаємодії з навколишнім світом: логіку, спостережливість, уміння розпізнавати брехню, ораторське мистецтво,  стресостійкість, лідерські якості. Після розваги говорили про серйозне: згадували, які ягоди можна їсти, а які є отруйними. Потім трішки поспівали естрадних пісень і пішли гуляти на свіжому повітрі. Додому всі повернулися в гарному настрої.

News from "Crayons"

Today we played MAFIA. Our team was the best!
We visited prehistoric times and made models of dinosaurs. We've done it! The project "Jurassic park" is ready!

День перший. «На старті», 2021

7 червня таборята були зайняті серйозною справою: об’єднувалися в загони, складали девізи, речівки, створювали емблеми, пригадували правила безпечної поведінки, погоджували контракти взаємодії, одним словом, нудьгувати не було часу.

Що ж, таборе, вітай на старті цьогорічних вихованців – шість загонів: «ЛІТО», «Розбишаки», «Драйв», «Емемдемси», «Посмішка», «Crayons».

Бажаємо всім корисного та веселого відпочинку!

News from "Crayons"

We are happy to meet again. Our team "Crayons" is full of energy and ready to start  new adventures. We were full of inspiration today so our emblem and motto should be the best!