Чотирнадцятий день, 2018

ТВ ПРОГРАМА «Ліга сміху»

Ну ось і все – закриття табірної зміни! L Щоб не було так сумно, «Олімпійці» вдарили лихом об землю і влаштували «Лігу сміху». Намагалися розвеселити один одного жартами, гуморесками, анекдотами, комічними історіями з життя. По тому організували урочистий «званий обід», подякували усім, хто долучився до створення чарівної двотижневої табірної казки. Прощальним подарунком вихованців табору став захоплюючий флешмоб. Витворений тендітними дитячими тілами і повітряними кульками смайлик буде символом цього літа, адже воно лише розпочинаєтья!

News from “FRESH JUICE”

It's party time!!! Three unforgettable weeks of joy, happiness and positive emotions are over. We are full of energy and ready for new adventures)))

Тринадцятий день, 2018

ТВ ПРОГРАМА «У світі тварин»

Хороші друзі «Олімпійців» - волонтери дитячого християнського клубу «Бедрики» - знову повернулися! Цього разу вони презентували власну виставу на християнську тематику, розповідали про вічні моральні цінності, обговорювали релігійну теорію походження світу. Це надихнуло табірців на експеримент: вони вирішили відчути себе в ролі … звірів і влаштували власний «зоопарк»! Повірте, очевидці стверджують, що він легко може конкурувати зі справжнім!

News from “FRESH JUICE”

Health is not only proper food and sport. Today was time to relax. We had art therapy lesson. All campers were satisfied with the results. Look at our pictures. They are great!

Одинадцятий день, 2018

ТВ ПРОГРАМА «Голос Басового Кута»

12 червня табірці обмірковували і обговорювали важливі і серйозні питання. Перш за все пригадали правила дорожнього руху, а допомогли їм у цьому актори лялькового театру, що завітали до дітей із повчальною виставою. Згодом об'єдналися в загони, щоб створити колективні малюнки на тему «Україна у моєму серці». Після імпровізованого вернісажу «Олімпійці» вирішили все ж таки трохи розважитися: влаштували талант-шоу «Голос Басового Кута». Додому всі поверталися з піснею на вустах. J

News from “FRESH JUICE”

Do you know a lot of games? What is your favourite one? The members of the " Fresh Juice" team chose the best and the most interesting game. "Apple, orange, banana" and "number circle " are on the top of our list. Are you able to execute commands and react as fast as our campers?

Дванадцятий день, 2018

ТВ ПРОГРАМА «Поклик джунглів»

А ви знаєте, що таке поклик дикої природи, небезпека, справжній екстрим? Усе це відчули вихованці табору «Олімпійці» 13 червня, коли вирушили у захоплюючу подорож рівненськими джунглями. Їм навіть довелося їхати потягом! Добре, що квитки були заброньовані заздалегідь. Вдивляючись у непролазні хащі вздовж колії дитячої залізниці, відчували захват і передчуття пригод. А пригоди розпочалися на території «шкільних джунглів». Діти вчилися орієнтуватися на незнайомій місцевості, полювали на тигра, знайомилися з неприборканими аборигенами. Лячно, несамовито, але весело!!!

News from “FRESH JUICE”

Our visit to Kid's railway. It was interesting but very fast!  Today we speak about dreams. They will come true! Our poster is ready. Art and crafts is always fun! We made unusual elephants! They can move their trunks!!!!

Десятий день, 2018

ТВ ПРОГРАМА «Поле чудес»

11 червня вихованці табору KidsCamp «Олімпійці» самі собі влаштували справжнє «поле чудес», бо хто ж не вміє вірити в дива, особливо влітку? Кожен загін створював власне чудо: розважалися на свіжому повітрі, займалися улюбленими справами, розповідали про незвичні цікаві історії з життя, розігрували інсценізації. Не змогли оминути увагою і легендарну телегру «Поле чудес»: запросили Леоніда Якубовича, як заведено, дарували йому гостинці і відгадували зашифровані слова. Ерудитів виявилося багато, усі поверталися додому задоволеними.

News from “FRESH JUICE”

Health is above wealth is the motto of our camp. Creative "fresh juice " team care about healthy lifestyle. Today we had art and craft lesson. The result of our work is impressive! Campers made their favourite fruit and vegetables and described them. This activity was so interesting that we couldn't stop) paper animals look like real. And colourful boxes we will use to keep something really special. What could it be?