День пеший,2017

Нарешті літо!!! Канікули!!! Це час ігор, забав, спілкування, свободи у виборі занять, поповнення, витрачених за навчальний рік, сил, відновлення здоров’я. Учні 1-4 класів Рівненського НВК № 14  29 травня 2017 року з нетерпінням чекали початку роботи пришкільного табору KidsCamp «Олімпійці».

І ось «Привіт, ми В ЕФІРІ»:

загін "Оба - на" (1-А клас ); загін "Дзвіночки"(1-Б та 1-В класи); загін "Невгамовні" (2-А та 2-Б класи); загін «Невгамовні - 2» (3-А і 3-Б класи); англомовний загін «Dynamite Boom»!

News from DYNAMITE

1.Hooray! Summer is here and our language camp invites us! We are in a great mood and gladly started to work and rest

Emblems are ready, we’ve learnt the song and rhyme. School, are you ready? Boom dynamites are the best!

2.Game “Big Boss” help us to remind our English and get acquainted with each other

3.It was so interesting to listen to the story Mr Righr and Mrs Left. Are you as attentive as we?