Другий день, 2017

В ЕФІРІ« Казка»

13

Сьогодні у нас незвичайний деньок:

Бо нині у диво ми зробимо крок.

Із казкою всі зустрічались не раз,

І знову вона завітає до нас.

В казках є страшні перешкоди, та знаєм:

Для творчих дітей їх ніколи немає!

Кожна дитина знає казки. Вони ж залишаються улюбленими творами на усе життя. У цей «казковий»  день деякі загони презентували  улюблені казки,  інші – пропонували вікторини, квести, пов'язані з ними . Диво продовжилось і на ляльковій  виставі «Чарівний ліс». Діти разом з героями Ведмедиком та Песиком повторили правила безпечної поведінки, пригадували, як вести себе серед природи. Вихователі не втримались і організували захоплюючі ігри.

16

У пришкільному таборі «Kid’sCamp «Олімпійці»кожен має можливість розвивати свої творчі здібності, зробити це можна на заняттях гуртків «Студія образотворчого мистецтва» та «Колектив естрадної пісні».

30.05 вихованці гуртка «Колектив естрадної пісні» влаштували імпровізований караоке-концерт. Діти потішили присутніх виконанням добре знаних усіма хітів із мультфільмів та екранізованих казок.

18

News from DYNAMITE

1.Time to create! Our city is the best! Two teams are making posters about Rivne.What is your favourite place? We will find out soon)))

2.Time for work and time for fun. Game Alias is new for us. But boom dynamites are the cleverest. We study fast and enjoy the game

3.Funny games outside

COKE, PEPSI, FANTA SPRITE is our favourite. We were the fastest and the most attentive players. And had a great fun

4/How many poems do you know? What about The Princess Pat? Try to repeat moves as we did and recite the poem at the same time

5/Flamingo, ostrich, spider, snake... think it is easy to show these animals? Yes if you are in a boom dynamites team. Come and play with us.