третій день, 2017

В ЕФІРІ «Наша планета»

Усім відомо, що найважливіші на нашій планеті – діти, адже від них залежить майбутнє Землі. Щоб зберегти себе у гарній формі, вихованці пришкільного табору «KidsCamp «Олімпійці»» розпочали свій день динамічною ранковою зарядкою. Усі вправи виконували особливо старанно, бо приєдналися до проведення міського Дня виклику, що проходив під гаслом «TakeBackYourStreetsTakeBackYourFuture».

Бадьорі й сповнені сил дітлахи відвідали мобільний планетарій, де ознайомились із будовою Сонячної системи, місцем нашої планети у ній. Побачене учні змогли відтворити у власних творчих роботах , працюючи у «Студії образотворчого мистецтва». Тут діти поринають у світ форм, фарб, відтінків, ліній, фігур, штрихів, тіней і півтіней, тобто займаються різними видами художньої праці. Сьогодні для юних митців проведено майстер-клас з нетрадиційних технік малювання «Малювання мильними бульбашками».

News from DYNAMITE

Our usual outdoors activities. Team games are our favorite

We revised so many words today playing game.