Лічильник відвідувачів

Попередній тижденьПопередній тиждень3786
За місяцьЗа місяць432620

День шостий. DAY OF ENGLISH,2021

Початок тижня розпочався весело. Усі діти готувалися до пригод та дружнього проведення дозвілля. Ляльковий театр познайомив із життям маленького автомобільчика. Як і попереднього тижня дітки мали змогу погуляти та почути інформацію від вихователів про сонце, його шкоду та користь. Перед обідом таборята взяли участь у конкурсі "Чистюлька". Всі старанно мили руки, розповідали правила гігієни і отримали солодкі подарунки за правильні відповіді.

News from "Crayons"

Our day was great. We watched and discussed a story “The ant and the dove”.  The moral of the story “A good deed deserves another” was a motto of our day. We visited the Puppet drama theatre and enjoyed the play. Then we played board games, “Thinker” was the best.