Авторизація

Лічильник відвідувачів

СьогодніСьогодні45
ВчораВчора119
За тижденьЗа тиждень684
Попередній тижденьПопередній тиждень288
За місяцьЗа місяць437444

День одинадцятий. День фантазерів, 2021

Людським фантазіям немає меж. І не кажіть, що вони відірвані від життя: усе, що зараз має людство, хтось колись спочатку вигадав. До прикладу, запитайте в бабусь і дідусів, чи не мріяли вони в дитинстві про відеозв'язок із рідними, коли розмовляли по стаціонарному телефону? А зараз це - буденність.
Сьогодні, 22 червня, після зарядки та смачного сніданку наші таборята теж фантазували в мобільному планетарії. Вони підкорювали міжзоряний простір, висаджувалися на Марсі, досліджували Венеру та Юпітер і навіть відкривали нові галактики. І хто знає, можливо, згодом ці фантазії стануть реальністю.
Після обіду наші "Олімпійці" обговорювали правила безпечного відпочинку, провели  "Літній батл" між загонами, найбільше всім сподобався конкурс плакатів на асфальті "З Україною в серці".
Тим часом актив табірної зміни готувався до участі в міському конкурсі флешмобів: дібрали пісню, вивчили рухи, зафільмували відеоролик.    
Літо набирається сили, надворі спека, але вихованці табору не зважають: вони весело і з користю проводять час із товаришами та вихователями.
News from "Crayons"
The last week in our kid's camp is devoted to serious and important issues of patriotism and love for Motherland.  "I love Ukraine, my Motherland" is the motto which united all campers today.
"Crayons" took part in a dance flash mob dedicated to our Motherland.  We were also involved in sidewalk chalk drawing "I Love Ukraine". All kids liked such activities, that's why our pictures were totally awesome!
  
  
 
 
  
 
 
Національна дитяча
Розроблено Римар Віктор Олексійович.