Наша «Басівкутська абетка»
До Дня української писемності та мови учні, батьки та вчителі НВК № 14 організували незвичний вернісаж. Кожен клас виконав «портрет» літери у довільній формі. Басівкутці створили вишиті шедеври, прикрашали букви аплікацією, малювали, писали вірші, навіть шили! У вигляді оригінального алфавіту усі члени шкільної родини висловили надію на щасливе майбутнє України. Чудову «буквенну» виставку розмістили в коридорі школи.