ІІ місцем у обласному зональному етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з черліденгу»

Створено: Середа, 14 травня 2025, 14:49

     Вітаємо команду Рівненської гімназії №14 та її керівника Ольгу Анатоліївну Матвійчук з ІІ місцем у обласному зональному етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з черліденгу» серед дівчат! Пишаємось! Ритмічні панди, так тримати!