Вітаємо команду Рівненської гімназії №14 та її керівника Ольгу Анатоліївну Матвійчук з ІІ місцем у обласному зональному етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з черліденгу» серед дівчат! Пишаємось! Ритмічні панди, так тримати!