Наші «Бедрики» виросли. Сьогодні ми провели своїх дорогих випускників у нову, захопливу подорож. У їхніх валізках — найяскравіші спогади та безліч дошкільних емоцій, зібрані за роки в садочку.
Прощайтеся з улюбленими іграшками, які дарували стільки радості, але збережіть в серці тепло всіх цих років.
Ми безмежно вдячні кожному працівнику за щоденну турботу, щиру любов та професіоналізм. Ви – найкращі! Результат вашої роботи – виховані, розумні, цілеспрямовані майбутні першокласники.
Особлива подяка нашим Захисникам за мирне небо і можливість святково відзначати такі важливі моменти.
Любі діти, нехай ваш шлях буде сповнений щастя, успіхів та дивовижних відкриттів. Пам'ятайте: батьки завжди поруч! Ідіть на щастя під веселку!
А ми, вихователі, вже з нетерпінням чекаємо на нових вихованців, щоб і з ними розпочати чудову подорож у світ знань та дружби!
Вихователі групи «Бедрики» Оксана Рибачук, Олена Голуб, помічник вихователя Людмила Ціпан