Рівненська гімназія №14 разом із СБУ та Національною поліцією дбає про безпеку наших учнів! Заклад отримав важливі матеріали, щоб убезпечити молодь від втягування в небезпечну діяльність.
Із учнями 5-9 класів були проведені виховні бесіди за участі Галини Валеріївни Попеско, інспектора відділу «Служби освітньої безпеки» УПП в Рівненській області ДПП з метою попередження випадків втягування учнів у протиправну підривну діяльність.
Говорили про дуже важливе:
Вербування (онлайн чи офлайн) – це злочин! За нього передбачено серйозне покарання.
Будьте пильними! Ворог шукає легковірних.
Що робити, якщо до вас звернулися з підозрілими пропозиціями (особливо в соцмережах):
Негайно повідомте!
Використовуйте чат-бот СБУ ➡ "Спали" ФСБшника
Або телефонуйте на гарячі лінії Національної поліції!
Ваша пильність рятує! Поділіться цією інформацією!
Адміністрація
