18 вересня 2025 року в Рівненській гімназії № 14 психологом Корнійчук Оксаною Володимирівною спільно зі старшим інспектором відділу «Служба освітньої безпеки» Попеско Галиною Валеріївною були проведені тренінгові заняття для учнів 6-9 класів «Ризиковані ситуації: як подбати про себе і де шукати підтримку».
Учні активно долучалися до обговорень ситуацій, визначали безпечну та небезпечну поведінку, працювали в групах на визначення алгоритму дій у разі небезпеки. Окрім цього, підлітки висловлювали думки про те, що звертатись по допомогу - це правильно, а тому варто це робити завжди. За QR - кодами учні переходили на гарячі лінії для ознайомлення зі службами, до яких можна звернутися в критичні моменти.
Дійшли висновку, що про безпеку потрібно знати й постійно про неї дбати!
Корнійчук О.В., Попеско Г.В.